Gości na stronie

Dzisiaj21
Razem100936
Ligi Integracyjne - wyniki
23.10.2014.

14 września 2014r. zainaugurowaliśmy kolejny sezon rozgrywek Warszawskiej Ligi Piłki Nożnej Ośrodków Wychowawczych i Domów Dziecka. W turnieju wzięło udział 8 zespołów. Wszystkie ekipy mino początku sezonu prezentowały bardzo wysoki poziom sportowy.

Na przestrzeni całego turnieju najlepszą drużyną okazał się zespół Domu Dziecka z Konstancina.

WYNIKI TURNIEJU

Czytaj całość
 
Zagrożenia i choroby cywilizacyjne XXI wieku (w tym cyberprzemoc).
23.10.2014.

Zagrożenia i choroby cywilizacyjne XXI wieku (w tym cyberprzemoc).

Już po raz kolejny otrzymaliśmy dotacje na realizację profilaktycznych warsztatów na terenie Dzielnicy Żoliborz m. st. Warszawy. W tym roku szkolnym warsztatami będą objęte Zespół Szkół Nr 53 w Warszawie oraz Szkoła Podstawowa Nr 92 w Warszawie. W ramach tych zajęć skupimy się na temacie - CYBERPRZESTRZENI. Realizacja zadnia obejmuje listopad i grudzień 2014r.

Czytaj całość
 
„Wybieram trzeźwość”
23.10.2014.

Fundacja Pedagogium po raz kolejny realizowała działania na rzecz profilaktyki i rozwiązywania problemów alkoholowych. Tym razem zrealizowaliśmy program w grupie skazanych odbywających karę pozbawienia wolności za przestępstwa popełnione pod wpływem alkoholu w zakładzie karnym Odział Zamknięty Bemowo. Zajęciami objęta jest grupa 60 osadzonych. Zasadniczym celem zadania było ograniczenie problemów uzależnień od alkoholu i środków psychoaktywnych oraz zwiększenie świadomości uczestników w zakresie zachowań
ryzykownych.
 

Czytaj całość
 
««  start « poprz. 1 2 3 nast.  » koniec »»

Pozycje :: 8 - 14 z 18
Fundacja PedagogiumPedagogiumAZS Środowisko Warszawa